Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w projekcie "Od szkolenia do zatrudnienia" - Powiat Wodzisławski

Weź udział w projekcie „Od szkolenia do zatrudnienia”

Jeżeli aktywnie poszukujesz swojego miejsca na rynku pracy, jesteś osobą gotową do rozwoju, chciałbyś wziąć udział w darmowych szkoleniach? Ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

logo powiatu

Jednostki Śląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Katowicach zapraszają do udziału w projekcie „Od szkolenia do zatrudnienia-EFS” zapraszają do udziału w bezpłatnych kursach zawodowych, których zwieńczeniem będą staże zawodowe. Kursy skierowane są do osób w wieku 18-24 lata, nie będących zarejestrowanym w Powiatowym Urzędzie Pracy, nieuczęszczających na studia lub do szkoły, nieposiadających odpowiednich kwalifikacji i poszukujących pracy.

W ramach projektu OHP proponuje doradztwo zawodowe i psychologiczne, bezpłatne kursy zawodowe i komputerowe, 3-miesięczne staże zawodowe wraz ze stypendium, zwrot kosztów dojazdu na szkolenie czy wyżywienie podczas szkoleń.

Zapraszamy do kontaktu z Ochotniczymi Hufcami Pracy w Wodzisławiu Śląskim (tel. 32 456 07 90 lub 32 729 32 00), Radlinie (tel. 32 454 92 14) i Pszowie (tel. 32 447 10 50).

Wodzisławskie jednostki Ochotniczych Hufców Pracy funkcjonują dzięki porozumieniu, które zostało podpisane pomiędzy Śląską Wojewódzką Komendą OHP w Katowicach a Starostwem Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim.