Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w projekcie i otrzymaj środki na podjęcie działalności gospodarczej - Powiat Wodzisławski

Weź udział w projekcie i otrzymaj środki na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śl. ogłasza nabór do projektu „Kierunek przedsiębiorczość” dla osób bezrobotnych zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej.

Projekt ten realizowany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w partnerstwie z powiatowymi urzędami pracy woj. śląskiego, w tym z Powiatowym Urzędem Pracy w Wodzisławiu Śl., w ramach Działania 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W ramach projektu 38 osób może otrzymać nawet do 21 tys. zł na podjęcie działalności gospodarczej. Ponadto oferowane są szkolenia i doradztwo z zakresu przedsiębiorczości.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie zobowiązane są do złożenia wypełnionego formularza rekrutacyjnego wraz z załącznikami (załącznik nr 1 Formularz diagnozy potrzeb szkoleniowo – doradczych) osobiście w siedzibie tut. urzędu lub za pośrednictwem poczty/kuriera na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śl., ul. Michalskiego 12,  44-300 Wodzisław Śl.

Formularze rekrutacyjne można już pobierać, jednak rekrutacja do projektu prowadzona będzie w dniach od 9 do 26 września 2013 r.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji zawarte są w regulaminie rekrutacji do projektu „Kierunek przedsiębiorczość”. Regulamin rekrutacji do projektu oraz formularz rekrutacyjny wraz z załącznikiem dostępne są na stronie internetowej projektu: www.kierunek-przedsiebiorczosc.pl, bezpośrednio pod treścią ogłoszenia oraz w siedzibie tut. urzędu – pok. nr 220, 222 lub 223.

W przypadku złożenia liczby formularzy niezapewniającej realizacji projektu zgodnie z jego założeniami, nabór formularzy może zostać wydłużony.

Dokumenty złożone przed terminem naboru formularzy rekrutacyjnych oraz po terminie ich przyjmowania, nie będą rozpatrywane.

Szczegółowe informacje dot. projektu można uzyskać w siedzibie tut. urzędu, w pok. nr 220, 222 lub 223 bądź pod numerami tel.: 32 459 29 51, 32 459 29 50, 32 459 29 56.

Projekt „Kierunek przedsiębiorczość” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Dokumenty do pobrania oraz regulamin projektututaj