Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w konkursie recytatorskim - Powiat Wodzisławski

Weź udział w konkursie recytatorskim

Masz dobrą dykcję i zapamiętywanie tekstów literackich przychodzi Ci z łatwością?! Zgłoś się więc do powiatowych eliminacji 58. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Na zgłoszenia czekamy do czwartku!

W Konkursie mogą wziąć udział osoby uczęszczające do szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Eliminacje odbywają się w czterech kategoriach:
1.    Turniej recytatorski.
2.    Turniej poezji śpiewanej.
3.    Monodram (turniej teatrów jednego aktora).
4.    „Wywiedzione ze słowa”.

Powiatowe eliminacje Konkursu odbędą się 6 marca br. o godz. 9.00 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wojska Polskiego 16.  Termin składania zgłoszeń upływa w dniu 28 lutego (czwartek) o godz. 17.00. Karty uczestnika należy składać w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a i ul. Bogumińskiej 2, lub przesłać pocztą (o przyjęciu zgłoszenia decyduje data wpływu do Starostwa).

Zachęcamy do udziału w Konkursie, dla laureatów powiatowych eliminacji czekają nagrody rzeczowe.

Dodatkowe informacje o zasadach Konkursu można znaleźć w Regulaminie

Pobierz: