Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w forum nowoczesnej firmy! - Powiat Wodzisławski

Weź udział w forum nowoczesnej firmy!

Burmistrz Pszowa oraz Forum Firm z siedzibą w Radlinie zapraszają na bezpłatną konferencję pt. „Forum Nowoczesnej Firmy”, poświęconą różnym aspektom prowadzenia biznesu.

Spotkanie odbędzie się 22 września 2016 r. godz. 17.00 w restauracji „Ignacowy Dwór” w Pszowie przy ul. Chrószcza 22.

W programie m.in. wykłady i warsztaty na temat nowoczesnego zarządzania w firmie, zagadnień dotyczących umowy i weksla „in blanco”, a także dyskusja poświęcona kwestiom ochrony środowiska w biznesie. Wśród prelegentów m.in. Miłosz Omastka, ekspert CSR, trener zarządzania, dyplomowany trener biznesu, akredytowany coach ICF; Izabela Czeremcha z Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. z Gliwic; a także przedstawiciele kancelarii prawnej Karol Szymura i Partnerzy.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o zgłoszenie udziału telefonicznie 32 45 90 257; 505 130 996 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: forum@radlin.pl