Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wernisaż wystawy fotograficznej w Gołkowicach - Powiat Wodzisławski

Wernisaż wystawy fotograficznej w Gołkowicach

Czy granica państwa wpływa także na sposób postrzegania świata? A może wrażliwość i kreatywność pokonują wszelkie bariery? Przyjdź i zobacz! Już 19 września, o godzinie 18:00 odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej, wykonanej ze zdjęć Damiana Szewczyka i Radima Gabrysza.

Prace powstały podczas realizacji projektu „Twórcze żywioły nad Olzą”, który realizowany  jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszu Mikroprojektów Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński.

Wstęp wolny !