Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ważna informacja dla pasażerów PKS - Powiat Wodzisławski

Ważna informacja dla pasażerów PKS

Z powodu remontu drogi od jutra autobusy linii nr 37 do Skrzyszowa pojadą zmienioną trasą.

Z powodu zamknięcia dla ruchu ul. Olszyńskiej w Krostoszowicach od 8 listopada 2016 r. autobusy powiatowych przewozów pasażerskich na linii nr 37 relacji Wodzisław Śląski – Skrzyszów będą kursowały z pominięciem przystanków Turza Śląska Graniczna oraz Turza Śląska Olszenica. Pozostałe przystanki będą obsługiwane zgodnie z rozkładem jazdy.

Zmiany obowiązywać będą najpóźniej do 18 listopada. Później autobusy powrócą na starą trasę. Za utrudnienia przepraszamy.