Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wakacyjny kiermasz pracy dla młodzieży - II edycja - Powiat Wodzisławski

Wakacyjny kiermasz pracy dla młodzieży – II edycja

Jesteś uczniem, studentem lub absolwentem i szukasz pracy na wakacje? Przyjdź na "Wakacyjny kiermasz pracy".

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim zaprasza młodzież na „Wakacyjny kiermasz pracy” . Z ofertami będzie można się zapoznać w dniu  5.07.2013 r. w godzinach od 10.00 do 12.00 w siedzibie urzędu (ul. Michalskiego 12, II piętro).

Pracę dla młodzieży oferować będą:
•    Młodzieżowe Biura Pracy
•    Punkty Pośrednictwa Pracy
•    Agencje Zatrudnienia
•    Pracodawcy

W kiermaszu mogą wziąć udział uczniowie, studenci oraz młodzież poszukująca pracy.
Pierwsza edycja wakacyjnego kiermaszu pracy odbyła się 5 czerwca br. Najwięcej wolnych miejsc pracy oferowano w branży gastronomicznej i handlowej. Ponadto swoje oferty pracy przedstawiły:
•    Młodzieżowe Biura Pracy z Jastrzębie Zdroju, Rybnika oraz Raciborza
•    Punkty Pośrednictwa Pracy z Radlina oraz Wodzisławia Śląskiego
•    Młodzieżowe Centrum Karier z Pszowa
•    2 agencje zatrudnienia (Good Job,  Globalis )
•    McDonald’s (oferty pracy dla osób pełnoletnich)

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim przygotował również stanowisko, gdzie prezentowane były oferty pracy zagranicznej w ramach sieci EURES. Młodzież mogła dowiedzieć się więcej o warunkach pracy i życia w państwach Unii Europejskiej.

Kiermasz skierowany przede wszystkim do młodzieży jest kontynuacją zeszłorocznego przedsięwzięcia, cieszącego się dużym zainteresowaniem osób odwiedzających, w tym także uczniów poniżej osiemnastego roku życia, którzy także mogą podjąć wakacyjną pracę (za zgodą rodzica/dorosłego opiekuna).

Plakat – pobierz