Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wakacje z książką w "Art Wladislavia" - Powiat Wodzisławski

Wakacje z książką w „Art Wladislavia”

Po raz kolejny w galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej "Art Wladislavia" na wodzisławskim rynku można wybrać sobie książkę za darmo.

Kolejną, sporą partię książek o różnej tematyce przekazał galerii jeden z członków organizacji. Tematyka książek jest bardzo różnorodna. Są utwory z literatury klasycznej, w tym wiele dawnych lektur szkolnych, są piękne albumy, nie tylko w języku polskim, a także słowniki i wiele innych publikacji specjalistycznych.

Galeria „Art Wladislavia” serdecznie zaprasza w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 11.00-16.00 (ul. Rynek 20, obok księgarni św. Jacka.