Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski VIII Tyski Festiwal Monodramu MoTyF 2015 - Powiat Wodzisławski

VIII Tyski Festiwal Monodramu MoTyF 2015

Zbliża się kolejna, ósma edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Monodramu MoTyF 2015, który tradycyjnie odbędzie się w Tychach.

Uczestnikami Festiwalu, który zaplanowano w dniach od 12 do 15 marca br. mogą być osoby powyżej 16 roku życia, uprawiające nieprofesjonalną działalność teatralną w placówkach oświatowych, kulturalnych i innych. Tematyka prezentowanych przedstawień jest dowolna. Termin zgłoszeń mija 13 lutego br.

Ponadto podczas trwania XXXII Tyskich Spotkań Teatralnych uczestnicy Festiwalu będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez samego Jana Peszka.

Szczegóły w regulaminie.