Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga! We wtorek możliwe utrudnienia w Starostwie - Powiat Wodzisławski

Uwaga! We wtorek możliwe utrudnienia w Starostwie

Jak poinformował zakład energetyczny, w najbliższy wtorek tj. 31 stycznia, w godz. od 8.00 do 14.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92a nastąpi przerwa w dostawie energii elektrycznej.

Spowoduje to utrudnienia w obsłudze klientów przez wydziały urzędu, mieszczące się w tej lokalizacji, przede wszystkim przez Wydział Komunikacji i Transportu (nie będzie możliwa rejestracja pojazdów) oraz Biuro Paszportowe.

Przyczyną przerwy w dostawie energii są prace zaplanowane przez operatora energetycznego na stacji transformatorowej przy ul. Pszowskiej.