Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga! Ważny komunikat dot. Szpitala w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Uwaga! Ważny komunikat dot. Szpitala w Wodzisławiu Śl.

Na dwa tygodnie zostaną częściowo zamknięte część położnicza, Trakt Porodowy i Oddział Neonatologiczny w Szpitalu w Wodzisławiu Śląskim.

W związku z planowanymi robotami malarskimi w części położniczej i Traktu Porodowego w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym Szpitala w Wodzisławiu Śląskim, w dniach 15 kwietnia – 3 maja br. nastąpi czasowe częściowe zaprzestanie udzielania świadczeń zdrowotnych w tych komórkach organizacyjnych szpitala, a także w Oddziale Neonatologicznym.

W części ginekologicznej Oddziału Ginekologiczno – Położniczego pacjentki będą przyjmowane jak dotychczas.

Zgodę  na czasowe częściowe zamknięcie części położniczej, Traktu Porodowego i Oddziału Neonatologicznego w Szpitalu w Wodzisławiu Śląskim (zgodnie z procedurą) uzyskano zarówno od Wojewody Śląskiego, jak i Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach, po wcześniejszym pozytywnym zaopiniowaniu przez Radę Społeczną PPZOZ-u. Na czas zamknięcia części położniczej Oddziału  Ginekologiczno – Położniczego w Wodzisławiu Śląskim pacjentki będą przyjmowane przez Oddział Ginekologiczno – Położniczy w Szpitalu w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej 47 oraz oddziały położnicze okolicznych szpitali.