Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga! Utrudniony wjazd do szpitala w Rydułtowach - Powiat Wodzisławski

Uwaga! Utrudniony wjazd do szpitala w Rydułtowach

Z powodu remontu nawierzchni drogi w najbliższy czwartek i piątek (14 i 15 kwietnia) wjazd na teren szpitala w Rydułtowach będzie utrudniony.

Szpital w Rydułtowach

Jak poinformował Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. z siedzibą w Wodzisławiu Śl., z powodu remontu nawierzchni drogi dojazdowej, w dniach od 14.04.2016 r. (czwartek) do dnia 15.04.2016 r. (piątek) niemożliwy będzie wjazd na teren szpitala jego bramą główną. Komunikacja odbywać się będzie jedynie bramą przy Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.