Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga na zmiany i utrudnienia - Powiat Wodzisławski

Uwaga na zmiany i utrudnienia

Przypominamy, że od dzisiaj przez najbliższy tydzień korzystanie z przejazdu kolejowego w ciągu ul. Raciborskiej w Bełsznicy będzie utrudnione. Od dzisiaj też zmienioną trasę mają dwie linie powiatowych przewozów pasażerskich obsługiwanych przez PKS w Raciborzu.

Wykrzyknik

W związku z pracami prowadzonymi przez wykonawcę rewitalizacji linii kolejowej do Chałupek od środy 20 lipca od godz. 9:00, przez tydzień – do 26 lipca – na przejeździe kolejowym w ciągu ul. Raciborskiej w Bełsznicy będą utrudnienia, polegające na połówkowym zajęciu jezdni.

Z kolei z powodu planowanej modernizacji ul. Radlińskiej w Wodzisławiu Śl. czasowo zmieniony został przebieg tras autobusów linii nr 31 i nr 36 powiatowych przewozów pasażerskich obsługiwanych przez PKS w Raciborzu.

Na linii nr 36 z Wodzisławia Śl. do Jastrzębia-Zdroju autobusy zaczynają i kończą kursy na przystanku Wodzisław Śląski/Dworzec Autobusowy z pominięciem przystanków:

• Wodzisław Śl./Rybnicka Dworzec Kolejowy,
  • Wodzisław Śl./Jana Pawła II „Dywyta”,
  • Wodzisław Śl./26 Marca Biblioteka,
  • Wodzisław Śl./Radlińska ZSZ,
  • Wodzisław Śl./Matuszczyka Osiedla XXX-lecia,
  • Wodzisław Śl./Matuszczyka Skrzyżowanie.

Z kolei autobusy linii nr 31 z Wodzisławia Śl. do Bukowa przez Pszów, Syrynię, Lubomię i Nieboczowy  kursują z pominięciem przystanków Wodzisław Śląski/ 26 Marca Biblioteka i Wodzisław Śląski/Radlińska ZSZ.

Zmiany będą obowiązywać do końca wakacji.

Za utrudnienia przepraszamy.