Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga kierowcy: kolejny przejazd kolejowy zamknięty - Powiat Wodzisławski

Uwaga kierowcy: kolejny przejazd kolejowy zamknięty

Jak poinformował wykonawca modernizacji linii kolejowej Rybnik – Chałupki przez dwa tygodnie zamknięty dla ruchu będzie przejazd w ciągu drogi powiatowej 5005 S - ul. Mikołaja Kopernika w Wodzisławiu Śląskim.

Wykonawca robót planuje zamknąć przejazd kolejowy w najbliższy czwartek – 3 września. Według jego deklaracji prace na przejeździe powinny  zakończyć się do 17 września.

Przypominamy również, że od jutra, 2 września, planowane jest zamknięcie m.in. ul. Kolejowej w Gorzycach. Prace na tym przejeździe mają być prowadzone do 16 września.