Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Unieważnienie „Ogłoszenia o otwartym naborze na partnera spoza sektora finansów publicznych do wspólnej realizacji projektu planowanego do realizacji przez Powiat Wodzisławski” z dnia 9 września 2015 r. - Powiat Wodzisławski

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego z powodu zmian w warunkach konkursu na posiedzeniu w dniu 20 października br. podjął decyzję o unieważnieniu „Ogłoszenia o otwartym naborze na partnera spoza sektora finansów publicznych do wspólnej realizacji projektu planowanego do realizacji przez Powiat Wodzisławski” z dnia 9 września 2015 r.

Zarząd Województwa Śląskiego w ogłoszeniu z 10 października 2015 r., dotyczącym konkursu nr RPSL.09.01.05 –IZ.01-24-034/15 na dofinansowanie projektów w ramach Poddziałania 9.1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, wyłączył jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne z możliwości składania wniosku w charakterze lidera projektu. Z tego powodu ogłoszony przez Powiat Wodzisławski nabór na partnera stał się bezzasadny.