Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ulice Raciborska i Starowiejska już przejezdne - Powiat Wodzisławski

Ulice Raciborska i Starowiejska już przejezdne

Wczoraj, 27 sierpnia, w godzinach popołudniowych wykonawca modernizacji linii kolejowej nr 158 Rybnik – Chałupki otworzył dla ruchu kołowego przejazdy kolejowe w ciągu dróg powiatowych: ul. Raciborskiej w Bełsznicy oraz w ciągu ul. Starowiejskiej w Wodzisławiu Śl. Oznacza to, że obie drogi są już przejezdne dla samochodów.

Nadal jednak zamkniętych jest kilka przejazdów kolejowych, m.in. na ul. Targowej w Wodzisławiu Śl. Wkrótce dołączą do nich następne. Już 2 września zamknięta zostanie m.in. ul. Kolejowa w Gorzycach oraz ul. Dworcowa w Czyżowicach. Prace na tych przejazdach mają być prowadzone do 16 września.

Apelujemy o zachowanie ostrożności.