Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie pamiętają o Holokauście - Powiat Wodzisławski

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radlinie pamiętają o Holokauście

W ubiegły czwartek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Sejmu Śląskiego w Radlinie obchodzono Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu.

Dla całej społeczności szkolnej przygotowana została wystawa zdjęć oraz prezentacja „Dzień Pamięci o Holokauście”, w której uczniowie podkreślili, iż ,,historia ludobójstwa, którego dopuszczono się w czasie II wojny światowej, nie należy jedynie do przeszłości. To historia żywa, która dotyczy nas wszystkich, niezależnie od pochodzenia, kultury czy religii”.

Zobacz galerię zdjęć.