Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Twoja krew to czyjeś życie! W Rydułtowach rusza Wampiriada - Powiat Wodzisławski

Twoja krew to czyjeś życie! W Rydułtowach rusza Wampiriada

Zarząd Miejskiego Klubu HDK PCK oraz Rydułtowskie Centrum Kultury Feniks w Rydułtowach zapraszają na organizowaną w dniach 30 - 31 sierpnia I Rydułtowską Wampiriadę.

W ramach dwudniowej akcji odbędą się:

– akcja honorowego oddawania krwi w godz. 14:00 – 17:00
– akcja rejestracji kandydatów na potencjalnych dawców szpiku w godz. 14:00 – 19:00
– pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej w godz. 14:00 – 19:00

I Rydułtowska Wampiriada odbędzie się na podczas XXII Dni Rydułtów (tereny rekreacyjne przy ul. Bema 126c w Rydułtowach).

Akcja w ramach projektu „Upowszechnianie i promocja Honorowego Krwiodawstwa poprzez organizację otwartych akcji honorowego oddawania krwi na terenie Miasta Rydułtowy”.

Projekt współfinansowany z środków budżetu Miasta Rydułtowy.

PLAKAT – tutaj