Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Turniej w kręgle dla osób niepełnosprawnych - Powiat Wodzisławski

Turniej w kręgle dla osób niepełnosprawnych

Stowarzyszenie ,,Czyń Dobro” na rzecz niepełnosprawnych uczniów i absolwentów szkół i placówek w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do udziału w trzeciej już edycji Powiatowego Integracyjnego Turnieju w Kręgle dla osób niepełnosprawnych intelektualnie. Zgłoszenia przyjmowane są do środy.

Do Turnieju, który odbędzie się 15 marca w kręgielni „Amadeus” w Wodzisławiu Śl.,  mogą przystąpić osoby, które posiadają aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, zamieszkują na terenie powiatu wodzisławskiego oraz mają ukończone 18 lat.

Kartę zgłoszenia wraz z kserokopią aktualnego orzeczenia należy przesyłać do 12 marca na adres e-mail: stowarzyszenieczyndobro@wp.pl lub na adres Stowarzyszenia: ul. Kopernika 71, 44-300 Wodzisław Śl.

Więcej informacji – REGULAMIN
Karta zgłoszenia – POBIERZ

Turniej współfinansowany jest ze środków Powiatu Wodzisławskiego w ramach realizacji zadania publicznego.