Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Turniej piłki siatkowej kobiet - Powiat Wodzisławski

Turniej piłki siatkowej kobiet

MKS ZORZA Wodzisław Śląski serdecznie zaprasza na towarzyski turniej piłki siatkowej kobiet "Pożegnanie lata 2013". To będzie pierwszy sprawdzian formy zawodniczek ZORZY przed rozpoczęciem sezonu 2013/2014.

Turniej odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 września, w hali Szkoły Podstawowej nr 8 w Wodzisławiu Śląskim, przy ul. Jastrzębskiej 136.

W zmaganiach, oprócz gospodyń, udział wezmą:
– STS Victoria Lubliniec,
– TKS Tychy,
– VC Victoria-MOSiR Cieszyn.
W związku z dużą ilością meczów w turnieju, w każdym spotkaniu rozegrane zostaną trzy sety, bez względu na wynik dwóch pierwszych.

Harmonogram:

• 9.00 MKS ZORZA Wodzisław Śląski – VC Victoria-MOSiR Cieszyn
  • 10.30 TKS Tychy – STS Victoria Lubliniec
  • 12.00 STS Victoria Lubliniec – VC Victoria-MOSiR Cieszyn
  • 13.30 TKS Tychy – MKS ZORZA Wodzisław Śląski
  • 15.00 VC Victoria – MOSiR Cieszyn – TKS Tychy
  • 16.30 MKS ZORZA Wodzisław Śląski – STS Victoria Lubliniec
  • 17.30 Zakończenie turnieju

(z wyjątkiem pierwszego meczu, pozostałe godziny rozpoczęcia spotkań podano orientacyjnie)

W przerwach pomiędzy spotkaniami tradycyjny poczęstunek żołnierską grochówką!

Serdecznie zapraszamy! Zabierz ze sobą rodzinę i znajomych!

Turniej współfinansowany jest przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim w ramach realizacji zadania publicznego „TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ. POŻEGNANIE LATA 2013”.