Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty - Powiat Wodzisławski

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty

Jeszcze do jutra Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim przyjmuje zgłoszenia drużyn (grup zawodowych) do Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego.

W rozgrywkach, które organizowane są już po raz czwarty udział biorą przedstawiciele różnych grup zawodowych, w poprzednich latach byli to m.in.: strażacy, piekarze, kolejarze, dziennikarze, prawnicy. Tegoroczna edycja odbędzie się 22 września (sobota) na boisku Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śl., przy ul. Pszowskiej 92.

Zgłoszenia reprezentacji można dokonać przesyłając kartę zgłoszenia na adres: sport@powiatwodzislawski.pl lub faksem pod nr: (32) 453-99-69 w terminie do 14 września 2012 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie – pobierz

Karta zgłoszenia pobierz