Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty - Powiat Wodzisławski

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty

Reprezentacje grup zawodowych zapraszamy do udziału w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Wodzisławskiego.

Już po raz piąty Starostwo Powiatowe organizuje rozgrywki piłkarskie przedstawicieli różnych grup zawodowych. W poprzednich latach brali w nich udział m.in strażacy, nauczyciele, kolejarze, dziennikarze, piekarze, prawnicy.

Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę, 14 września, na boisku Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92.

Zgłoszenia reprezentacji można dokonać przesyłając kartę zgłoszenia:

• drogą elektroniczną na adres: rozwoj@powiatwodzislawski.pl,
  • faksem pod numerem telefonu 32 453 99 69,

lub złożyć osobiście w Referacie Kultury i Sportu Wydziału Strategii i Rozwoju Powiatu przy ul. Pszowskiej 92a pok. 306 ( III piętro).

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie – pobierz

Karta zgłoszenia – pobierz