Powiat Wodzisławski

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logoLOGO newsletterNEWSLETTER BIPBIP SEKAPSEKAP enEN deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla NGO

Projekty UE

W serwisie

Turniej piłki halowej „HAL CUP 2013”

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas piątej edycji turnieju szkół ponadgimnazjalnych „HAL CUP 2013” organizowanego przez Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej.

Piłka_nożna

Zawody odbędą się w najbliższy czwartek, 24 października, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Gorzyczkach (ul. Wiejska 30). Turniej rozpocznie się o godzinie 9.30.

Projekt finansowany z budżetu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu  Śl.

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

okładka1

Nr 3/Marzec 2015 r.

W marcowym wydaniu między innymi: wieści z sesji, remont oddziału neurologicznego, nowa ustawa o prawach konsumenta c.d., wizyta delegacji powiatu cieszyńskiego i wiele innych ciekawych tematów. Zapraszamy do lektury!

Materiały wideo

Otwarcie basenu w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim3

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Marzec 2015

W marcowym odcinku m.in. otwarcie basenu w ZST po remoncie kompleksu szatniowego, II forum przedsiębiorczości w „Ekonomiku”, powiatowy konkurs plastyczny w Liceum Plastycznym, mistrzostwa gastronomiczne zorganizowane przez ZSP nr 2 w Rydułtowach...

Galerie zdjęć

tc13

Ślązak, Kociewiak, dwa bratanki!

ANKIETA. Badanie satysfakcji klienta z poziomu usług świadczonych w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim

Zostaw 1% podatku w powiecie wodzisławskim