Powiat Wodzisławski

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO zapisz się do newsletteraNEWSLETTER biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

Turniej piłki halowej „HAL CUP 2013”

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas piątej edycji turnieju szkół ponadgimnazjalnych „HAL CUP 2013” organizowanego przez Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej.

Piłka_nożna

Zawody odbędą się w najbliższy czwartek, 24 października, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Gorzyczkach (ul. Wiejska 30). Turniej rozpocznie się o godzinie 9.30.

Projekt finansowany z budżetu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu  Śl.

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Uwaga! Zmiana rachunku bankowego. Przejdź do strony

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

gazetka-czerwiec

Nr 6/Czerwiec 2015 r.

W czerwcowym wydaniu między innymi: z końcem czerwca zmiana rozkładu jazdy PKS, porodówki pod lupą zespołu roboczego, od siedmiu lat dają pracę osobom niepełnosprawnym, w powiecie wodzisławskim uhonorowano najzdolniejszą młodzież.

Materiały wideo

Konferencja 1

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Czerwiec 2015

W programie m.in. termomodernizacja szpitala w Wodzisławiu Śląskim, konferencja podsumowująca projekt „Razem znaczy lepiej”, niepełnosprawni zatańczyli z zespołem Weekend i pobili rekord Polski, relacja z olimpiady, a także wiele innych ciekawych tematów.

Galerie zdjęć

grupowe