Powiat Wodzisławski

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logoLOGO newsletterNEWSLETTER BIPBIP SEKAPSEKAP enEN deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla NGO

Projekty UE

W serwisie

Turniej piłki halowej „HAL CUP 2013”

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas piątej edycji turnieju szkół ponadgimnazjalnych „HAL CUP 2013” organizowanego przez Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej.

Piłka_nożna

Zawody odbędą się w najbliższy czwartek, 24 października, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Gorzyczkach (ul. Wiejska 30). Turniej rozpocznie się o godzinie 9.30.

Projekt finansowany z budżetu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu  Śl.

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

Wieści Powiatu Wodzislawskiego Luty 2015

Nr 2 (127) Luty 2015r.

W lutowym numerze między innymi: "Jak pomóc szpitalom?", "Karnawałowe szaleństwo bez barier", "W powiecie trwa kwalifikacja wojskowa", "Jest porozumienie w sprawie organizacji ruchu na Starym Mieście", "Nowa strategia rozwoju powiatu wodzisławskiego", "Nowa ustawa o prawach konsumenta - obowiązki informacyjne przedsiębiorcy cz.I", "Chcesz załatwić sprawę? Złóż wniosek przez internet" i wiele innych.

Materiały wideo

4X2Y2835-crop

Powiat Wodzisławski – INFO. Październik 2014

W kolejnym, październikowym odcinku m.in.: relacje z imprez, takich jak powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej, jubileusz 20-lecia istnienia Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach, a także uroczystość wręczenia Nagród Powiatu Wodzisławskiego z Dziedziny Kultury oraz Nagród i Wyróżnień Powiatu Wodzisławskiego z Dziedziny Sportu.

Galerie zdjęć

Pierwszy konwent w nowej kadencji

Zostaw 1% podatku w powiecie wodzisławskim