godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

Turniej piłki halowej „HAL CUP 2013”

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas piątej edycji turnieju szkół ponadgimnazjalnych „HAL CUP 2013” organizowanego przez Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej.

Piłka_nożna

Zawody odbędą się w najbliższy czwartek, 24 października, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Gorzyczkach (ul. Wiejska 30). Turniej rozpocznie się o godzinie 9.30.

Projekt finansowany z budżetu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu  Śl.

1% podatku

1% dla powiatu

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

marzec2016

Nr 2/Marzec 2016 r.

W numerze m.in.: o zmianach we władzach powiatu, nowej strukturze Starostwa Powiatowego, zmianach lokalizacji oddziału pediatrycznego w Wodzisławiu Śl. i Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej w Rydułtowach, kursach organizowanych przez OHP, nowych kierunkach kształcenia w powiatowych szkołach, a także o aplikacji dla osób bezrobotnych, którą tworzą... uczniowie wodzisławskiego ZST.

Materiały wideo

zarząd (Copy)

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Marzec 2016

W marcowym odcinku m.in. o zmianach we władzach powiatu, relacje z obchodów Dnia Zespołu Downa, turnieju siatkówki chłopców szkół ponadgimnazjalnych, konkursu poetyckiego "Daj mi słowo" czy Powiatowego Festiwalu Organizacji Pozarządowych.

Galerie zdjęć

V Powiatowy Integracyjny Turniej w Kręgle