Powiat Wodzisławski

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO zapisz się do newsletteraNEWSLETTER biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

Turniej piłki halowej „HAL CUP 2013”

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas piątej edycji turnieju szkół ponadgimnazjalnych „HAL CUP 2013” organizowanego przez Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej.

Piłka_nożna

Zawody odbędą się w najbliższy czwartek, 24 października, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Gorzyczkach (ul. Wiejska 30). Turniej rozpocznie się o godzinie 9.30.

Projekt finansowany z budżetu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu  Śl.

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

Nr 1/Styczeń 2016 r.

W numerze: podsumowanie 2015 roku w powiecie wodzisławskim.

Materiały wideo

DSC_0581 (Copy)

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Grudzień 2015

W grudniowym odcinku relacje m.in: z konferencji dot. Krajowego Funduszu Szkoleniowego, powiatowego turnieju szachowego, obchodów Dnia Górnika czy promocji broszurki o kościele w Rydułtowach.

Galerie zdjęć

grupowe