godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

Turniej piłki halowej „HAL CUP 2013”

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas piątej edycji turnieju szkół ponadgimnazjalnych „HAL CUP 2013” organizowanego przez Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej.

Piłka_nożna

Zawody odbędą się w najbliższy czwartek, 24 października, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Gorzyczkach (ul. Wiejska 30). Turniej rozpocznie się o godzinie 9.30.

Projekt finansowany z budżetu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu  Śl.

Powiatowa Komunikacja Autobusowa - Nowy rozkład jazdy PKS (od 27 czerwca 2016 r.) Przejdź do strony

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

wiesci maj

Nr 4/2016 maj

W numerze m.in.: o wizycie radnych w nowych Nieboczowach, ekodotacjach na likwidację azbestu, remoncie ulicy Radlińskiej w Wodzisławiu Śl. i Karola Miarki w Pszowie oraz relacja z wizyty w powiecie tczewskim.

Materiały wideo

lider fot. Gawęda

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Maj 2016

W majowym odcinku m.in. relacje z zakończenia roku szkolnego klas maturalnych, gali Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości, gali z wręczenia nagród w dziedzinie kultury i sportu czy międzynarodowego seminarium dotyczącego osób niepełnosprawnych.

Galerie zdjęć

Gala konkursów zawodowych 2016