godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

Turniej piłki halowej „HAL CUP 2013”

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas piątej edycji turnieju szkół ponadgimnazjalnych „HAL CUP 2013” organizowanego przez Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej.

Piłka_nożna

Zawody odbędą się w najbliższy czwartek, 24 października, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Gorzyczkach (ul. Wiejska 30). Turniej rozpocznie się o godzinie 9.30.

Projekt finansowany z budżetu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu  Śl.

Powiatowa Komunikacja Autobusowa - Nowy rozkład jazdy PKS (od 27 czerwca 2016 r.) Przejdź do strony

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

okładka

Nr 5/2016 czerwiec

W numerze m.in: o zmianach w powiatowej geodezji i architekturze, remoncie chodników przy drogach powiatowych, utrudnieniach drogowych w Krostoszowicach i Skrzyszowie, dotacjach dla osób niepełnosprawnych czy relacje z rajdu rowerowego i turnieju biegowego o puchar starosty.

Materiały wideo

XIV Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych w Wodzisławiu Śl.

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Czerwiec 2016

W czerwcom odcinku m.in: relacja z Powiatowego Rajdu Rowerowego, gali wręczenia nagród najlepszym laureatom konkursów przedmiotowych i zawodowych, olimpiady osób niepełnosprawnych czy mistrzostw młodych kucharzy i kelnerów w Rydułtowach.

Galerie zdjęć

III Mistrzostwa Powiatowa w Nordic Walking - foto. I. Stachowski i B. Kowalczyk-Stachowska

Za nami Mistrzostwa Powiatu w Nordic Walking