Powiat Wodzisławski

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logoLOGO newsletterNEWSLETTER BIPBIP SEKAPSEKAP enEN deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla NGO

Projekty UE

W serwisie

Turniej piłki halowej „HAL CUP 2013”

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas piątej edycji turnieju szkół ponadgimnazjalnych „HAL CUP 2013” organizowanego przez Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej.

Piłka_nożna

Zawody odbędą się w najbliższy czwartek, 24 października, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Gorzyczkach (ul. Wiejska 30). Turniej rozpocznie się o godzinie 9.30.

Projekt finansowany z budżetu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu  Śl.

ANKIETA. Badanie satysfakcji klienta z poziomu usług świadczonych w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śląskim

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

wiesci

Nr 4/Kwiecień 2015r.

W kwietniowym wydaniu między innymi: wizyta delegacji powiatu wodzisławskiego na Pomorzu, wieści z sesji, nowy sprzęt na wyposażeniu Powiatowego Zarządu Dróg, o remontach powiatowych dróg i wiele innych ciekawych tematów. Zapraszamy do lektury!

Materiały wideo

Podczas otwarcia zespołu obecni byli starosta Tadeusz Skatuła, wicestarosta Leszek Bizoń, członek zarządu powiatu Dariusz Prus, sekretarz powiatu Grażyna Durczok, dyrektor PCPR Irena Obiegły, naczelnik Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Iwona Koczy, a także przewodnicząca Zespołu Monika Kantor

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – Kwiecień 2015

W kwietniowym odcinku m.in. nowa siedziba Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, pożegnanie uczniów klas maturalnych, Powiatowe Targi Edukacyjne i wiele innych ciekawych tematów. Zapraszamy do obejrzenia!

Galerie zdjęć

Nagrodzono sportowców, trenerów oraz ludzi kultury

Zostaw 1% podatku w powiecie wodzisławskim

1 procent podatku