godło powiatu wodzisławskiego - strona startowa

POWIAT WODZISŁAWSKI

Klasyczna Kontrastowa Tekstowa logo powiatuLOGO biuletyn informacyjnyBIP e-usługiSEKAP wersja enEN wersja deDE

Miasta i Gminy

Dla Przedsiębiorcy

Dla Organizacji Pozarządowych

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Projekty UE

W serwisie

Turniej piłki halowej „HAL CUP 2013”

Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania podczas piątej edycji turnieju szkół ponadgimnazjalnych „HAL CUP 2013” organizowanego przez Wodzisławskie Stowarzyszenie Integracji Europejskiej.

Piłka_nożna

Zawody odbędą się w najbliższy czwartek, 24 października, w hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Gorzyczkach (ul. Wiejska 30). Turniej rozpocznie się o godzinie 9.30.

Projekt finansowany z budżetu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu  Śl.

Nabór do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Przejdź do strony

System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej. Przejdź do strony

Porady prawne

punkt bezpłatnych porad prawnych

Wieści Powiatu Wodzisławskiego

WIEŚCI SIERPIEŃ

Numer 6/2016 sierpień

W numerze m.in.: wywiad z nowym Sekretarzem Powiatu Wodzisławskiego, artykuł o wycinaniu drzew i krzewów na własnej posesji, zasady wydawania indywidualnych tablicach rejestracyjnych czy porady w przypadku reklamacji usług turystycznych.

Materiały wideo

tvtwywiad

„Po godzinach”. Katarzyna Zollner – Solowska dla TVT

O zbliżającej się reformie systemu oświaty w Polsce oraz o współpracy szkół z pracodawcami w rozmowie z Kingą Kuczek z Telewizji TVT zastępca naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego Katarzyna Zoellner - Solowska...