Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Trwa remont budynku Starostwa Powiatowego - Powiat Wodzisławski

Trwa remont budynku Starostwa Powiatowego

Mieszkańcy, korzystając z usług wydziałów znajdujących się w głównej siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Bogumińskiej 2, mogą napotkać na utrudnienia. Rozpoczęły się tam bowiem prace remontowe polegające m.in. na renowacji elewacji budynku.

W ramach inwestycji wymieniona zostanie także stolarka okienna, odmalowane ściany wewnątrz budynku oraz zagospodarowany teren przed budynkiem.

Z powodu remontu mogą występować trudności w łączności telefonicznej z sekretariatem członka zarządu Leszka Bizonia. Aby skontaktować się z biurem, należy zadzwonić pod numer 32 453 97 88.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.