Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Trwa nabór do szkół dla dorosłych - Powiat Wodzisławski

Trwa nabór do szkół dla dorosłych

Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2011/2012. Szkoła kształci w systemie wieczorowym, zaocznym i E-LEARNINGOWYM (nauka przez internet) oraz kursowym.

Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego bezpłatne kształci w zasadniczej szkole zawodowej, liceum ogólnokształcącym, uzupełniającym liceum ogólnokształcącym, technikum uzupełniającym i szkole policealnej.

Placówka promuje i realizuje kształcenie ustawiczne w różnych jego formach. Prowadzi szeroki zakres działań edukacyjnych od form szkolnych do kształcenia na odległość, dzięki któremu słuchacze zdobywają wiedzę i umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom globalnej gospodarki.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru – TUTAJ

PCKU