Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Tischner”, „Plastyk” i „OSPA” w Wodzisławiu Śl. zapraszają na dzień otwarty - Powiat Wodzisławski

„Tischner”, „Plastyk” i „OSPA” w Wodzisławiu Śl. zapraszają na dzień otwarty

W najbliższą sobotę, 12 marca, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Śl. przy ul. Wyszyńskiego 41, w skład którego wchodzi liceum ogólnokształcące, liceum plastyczne i ogólnokształcąca szkoła sztuk pięknych, organizuje Dzień Otwarty.

W programie m.in. projekcja filmu oraz teledysku o szkole, warsztaty, pokazy, prezentacje oraz eksperymenty chemiczne i fizyczne. Organizatorzy zaplanowali też wspólne malowanie na dużych formatach kopii obrazów znanych artystów, a także gry logiczne, zabawy słowne i wiele innych atrakcji.

„Dzień otwarty” odbędzie się już w tę sobotę w godz. 10:00 – 14:00.

Zapraszamy wszystkich gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych zainteresowanych nauką w ZSP!