Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Targi edukacji i pracy "Wybieram sukces" - Powiat Wodzisławski

Targi edukacji i pracy „Wybieram sukces”

Miasto Pszów oraz Ochotnicze Hufce Pracy Śląska Wojewódzka Komenda w Katowicach serdecznie zapraszają na Targi Edukacji i Pracy, które odbędą się w czwartek, 23 maja, w godz. 10.00-12.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pszowie.

Podczas targów będzie można zapoznać się z aktualnymi ofertami edukacyjnymi szkół ponadgimnazjalnych, szkół wyższych, szkół niepublicznych oraz uzyskać informacje na temat ofert pracy, kursów i szkoleń dostępnych w regionie. Ponadto będzie możliwość uzyskania informacji od przedstawicieli wybranych zawodów na temat kształcenia i pracy w służbach mundurowych.

Targi Edukacji Pracy WYBIERAM SUKCES organizowane są w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.