Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Tajemnicze liściki z życzeniami na Dzień Kobiet - Powiat Wodzisławski

Tajemnicze liściki z życzeniami na Dzień Kobiet

Jak co roku, 8 marca mężczyźni pracujący w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Wodzisławiu Śląskim wraz z dyrektorem Dezyderiuszem Szwagrzak postanowili wręczyć kobietom w dniu ich święta własnoręcznie wykonane upominki.

Tym razem panowie postanowili zaskoczyć panie ozdobionymi oryginalnie kwiatami doniczkowymi wraz z tajemniczym „liścikiem” z życzeniami. W tym celu męska reprezentacja ZAZu udała się z kilkoma koszami kwiatów w stronę wodzisławskiego rynku, gdzie każda napotkana mieszkanka powiatu otrzymała upominek.

Obdarowane panie nie ukrywały zaskoczenia, a ten miły gest wywołał pozytywne emocje nie tylko wśród kobiet, ale i u samych obdarowujących.