Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szukasz pracy na wakacje? Przyjdź na Wakacyjny Kiermasz Pracy - Powiat Wodzisławski

Szukasz pracy na wakacje? Przyjdź na Wakacyjny Kiermasz Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim 16 czerwca w godzinach od 10.00 – 13.00 organizuje Wakacyjny Kiermasz Pracy dla młodzieży.

Do udziału zaproszono pracodawców, agencje zatrudnienia oraz przedstawicieli Ochotniczych Hufców Pracy, którzy przedstawią propozycje pracy dla osób młodych, uczniów oraz studentów na okres wakacji.

Kiermasz odbędzie się już w najbliższy czwartek w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śl. przy ul. Szkolnej 1.

Warunkiem skorzystania z usług OHP i Agencji Zatrudnienia jest wypełnienie formularza (ankieta poszukującego pracy). W przypadku osób niepełnoletnich dodatkowo formularz musi być podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego. Dlatego też osoby przed zgłoszeniem się na kiermasz proszone są o wypełnienie formularza, który dostępny jest na stronie internetowej:

Dodatkowo młodzież proszona jest o przygotowanie i zabranie CV na rozmowę z pracodawcami.