Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szkolenie dla NGO w ramach „DZIAŁAJ LOKALNIE” - Powiat Wodzisławski

Szkolenie dla NGO w ramach „DZIAŁAJ LOKALNIE”

W związku z naborem projektów do programu „Działaj Lokalnie” Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych z Rybnika organizuje szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z terenu powiatu wodzisławskiego.

Szkolenie dotyczy możliwości dofinansowania działań społecznych w 2017 r. – możliwości wnioskowania, umiejętności pisania projektów, aspektów merytoryczno-formalnych.

Szkolenie odbędzie się 13 czerwca br. o godz. 16.00 w Gminnym Centrum Kultury w Gorzycach (przy ul. Mikołaja Kopernika 8).

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Agnieszka Pytlik z CRIS-u: tel. 32 739 55 12 wew. 107, agnieszka.pytlik@cris.org.pl