Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szkoła muzyczna zaprasza na jubileuszowy koncert - Powiat Wodzisławski

Szkoła muzyczna zaprasza na jubileuszowy koncert

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim obchodzi w tym roku jubileusz 40-lecia działalności. Z tej okazji 27 października w WCK odbędzie się uroczysty koncert, na który zapraszamy mieszkańców powiatu. Honorowym patronatem wydarzenie objął starosta Ireneusz Serwotka.

Solistami będą absolwenci szkoły wodzisławskiej: Barbara Pawliczek – fortepian, Matylda Kołek – flet, Alicja Ptasiński – skrzypce, Paulina Kulej – wiolonczela oraz Trio Puzonowe w składzie: Kamil Rybaczyk, Jakub Langrzyk i Sebastian Wieczorek. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Symfoniczna PSM I i II st. w Rybniku pod dyrekcją Romany Kuczery.

Uczestnikom zaprezentuje się w klimacie gospel również chór PSM w Wodzisławiu Śl. przygotowany przez Barbarę Grobelny. Przed koncertem odbędzie się uroczystość jubileuszowa z projekcją filmów o szkole.

Początek uroczystości o godz. 17:00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!