Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szermierze z Radlina jadą na Mistrzostwa Europy do Jerozolimy - Powiat Wodzisławski

Szermierze z Radlina jadą na Mistrzostwa Europy do Jerozolimy

Dwóch zawodników Towarzystwa Szermierzy „Górnik Radlin” będzie reprezentowało Polskę na szermierczych Mistrzostwach Europy Juniorów i Kadetów, które rozegrane zostaną w Jerozolimie.

Mateusz Rok i Daniel Marcol zakwalifikowali się do reprezentacji Polski na szermiercze Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów, które zostaną rozegrane w dniach 23 lutego – 4 marca br. w Jerozolimie.  Zawodnicy Towarzystwa Szermierzy „Górnik Radlin”, podopieczni trenera Krzysztofa Urbańskiego uzyskali kwalifikację do reprezentacji Polski, zajmując czwarte miejsca na liście rankingowej Polskiego Związku Szermierczego. Nasi zawodnicy wystąpią zarówno w turniejach indywidualnych, jak i drużynowych. Mateusz Rok reprezentował będzie Polskę w kategorii juniorów – zawodnicy do lat 20 , natomiast Danel Marcol w kategorii kadetów zawodnicy do lat 17.

Gratulujemy naszym zawodnikom  i życzymy sukcesów na planszach Jerozolimy!