Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski "Szczęśliwa Kobieta - Rodzinie na Zdrowie"… - ostatnie spotkanie - Powiat Wodzisławski

„Szczęśliwa Kobieta – Rodzinie na Zdrowie”… – ostatnie spotkanie

Młodzieżowy Ośrodek „Flota Młodych - Port Wodzisław Śląski” zaprasza mamy z powiatu wodzisławskiego wraz z dziećmi na ostatnie przed wakacjami zajęcia prowadzone metodą Ruchu Rozwijającego, realizowane w ramach projektu "Szczęśliwa Kobieta - Rodzinie na Zdrowie".

Zajęcia dla mam z małymi dziećmi prowadzone będą przez instruktora Metody Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne. Są to ćwiczenia z dziećmi (od 1do 6 roku życia) wzmacniające więzi rodzinne i wpływające na rozwój dużej motoryki. Podczas zajęć wykorzystywane są różne rekwizyty, na przykład koce, piłki. Tym razem do ćwiczeń wykorzystana będzie kolorowa chusta animacyjna.

Zajęcia odbędą się w najbliższy wtorek, tj. 26 czerwca w Młodzieżowym Ośrodku „Flota Młodych” w Wodzisławiu Śląskim przy ul. 26 Marca 51 (wejście przez bramę szpitala). Rozpoczęcie warsztatów planowane jest na godzinę 16.30.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 603 909 500

Zadanie współfinansowane ze środków Powiatu Wodzisławskiego.