Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „SUWNICA 2016” – spotkanie z nauką i techniką w wodzisławskim ZSZ - Powiat Wodzisławski

„SUWNICA 2016” – spotkanie z nauką i techniką w wodzisławskim ZSZ

W najbliższy piątek 18 marca w Zespole Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się „SUWNICA 2016” – spotkanie z nauką i techniką.

W ramach przedsięwzięcia uczestnicy zapoznają się z możliwościami mobilnej pracowni elektrycznej, będą lutować gorącym powietrzem, wybudują proste roboty z LEGO, zaprogramują roboty mobilne w środowisku  SCRATCH, wykonają eksperymenty chemiczne oraz doświadczenia z ciekłym azotem, a także zaprojektują modele 3D w Solid Edge.

Te i inne atrakcje będą dostępne dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych w piątek 18 marca w godzinach od 9:00 do 14:30 w budynku Zespołu Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Gałczyńskiego 1 oraz na wodzisławskim rynku,

Serdecznie Zapraszamy!