Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Suwnica 2015 - interaktywne spotkanie z nauką i techniką w ZSZ - Powiat Wodzisławski

Suwnica 2015 – interaktywne spotkanie z nauką i techniką w ZSZ

Zespół Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śląskim zaprasza nauczycieli oraz uczniów szkół gimnazjalnych i ich rodziców do udziału w Interaktywnym Spotkaniu z Nauką i Techniką „Suwnica 2015”.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli m.in. własnoręcznie programować roboty mobilne, lutować układy elektroniczne, przeprowadzać doświadczenia chemiczne, przeprowadzać obróbkę cieplną, a także wziąć udział w grze dydaktycznej.

Spotkanie odbędzie się 2 czerwca (wtorek) od  12:00 do 16:00 w budynku ZSZ przy ul. Gałczyńskiego 1.

Serdecznie zapraszamy!