Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Stypendia dla uzdolnionych uczniów. Trwa nabór wniosków - Powiat Wodzisławski

Stypendia dla uzdolnionych uczniów. Trwa nabór wniosków

Zarząd Województwa Śląskiego ogłosił nabór wniosków o przyznanie stypendiów w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży województwa śląskiego na lata 2012-2015”. Adresatami programu są: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, słuchacze zakładów kształcenia nauczycieli i kolegiów pracowników służb społecznych.

Osoba ubiegająca się o stypendium powinna złożyć komplet dokumentów, tj. wniosek wraz z wymaganymi załącznikami w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach przy ul. Ligonia 46 (pok. 164).
Wnioski o stypendium winny być składane do dnia 20 lipca 2012 roku.

Program oraz zasady wraz z obowiązującym wnioskiem i załącznikami dostępne są na stronie internetowej www.slaskie.pl w zakładce „stypendia”. Więcej informacji uzyskać można w Wydziale Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego pod nr tel.: (32) 77 40 011 lub (32) 77 40 041.

Więcej informacji – TUTAJ