Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Strażacy z Radlina II świętowali - Powiat Wodzisławski

Strażacy z Radlina II świętowali

W sobotę, 24 czerwca, miały miejsce uroczystości związane z jubileuszem 110-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim-Radlinie II.

W jubileuszu wziął udział m.in. starosta Ireneusz Serwotka, który złożył na ręce kierownictwa jednostki okolicznościową statuetkę i list gratulacyjny od władz powiatu. Życzył też wszystkim strażakom-ochotnikom nieustającej opieki ich patrona, św. Floriana, a także spełnienia marzeń i realizacji planów oraz wszelkiej pomyślności osobistej i zadowolenia z wypełnianych obowiązków.

Foto dzięki uprzejmości Agnieszki Kozielskiej z „Gazety Wodzisławskiej”.