Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Statystyki zdawalności w ośrodkach szkolenia kierowców - Powiat Wodzisławski

Statystyki zdawalności w ośrodkach szkolenia kierowców

Na podstawie ustawy o kierujących pojazdami, Wydział Komunikacji i Transportu przekazuje do publicznej wiadomości wyniki analizy statystycznej zdawalności osób szkolonych w ośrodkach szkolenia kierowców wpisanych przez Starostę Wodzisławskiego do rejestru przedsiębiorców, prowadzących działalność regulowaną w zakresie OSK.

Dane statystyczne zostały opracowane w oparciu o informacje przekazywane przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego i dotyczą roku 2013. Przedstawiona analiza zdawalności nie stanowi rankingu ośrodków szkolenia kierowców.

Pobierz statystki