Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Statystyki zdawalności w ośrodkach szkolenia kierowców w powiecie wodzisławskim - Powiat Wodzisławski

Statystyki zdawalności w ośrodkach szkolenia kierowców w powiecie wodzisławskim

Na podstawie ustawy o kierujących pojazdami Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. przekazuje do publicznej wiadomości wyniki analizy statystycznej zdawalności osób szkolonych w ośrodkach szkolenia kierowców wpisanych przez Starostę Wodzisławskiego do rejestru przedsiębiorców, prowadzących działalność regulowaną w zakresie ośrodków szkolenia kierowców.

Dane statystyczne zostały opracowane w oparciu o informacje przekazywane przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego i dotyczą roku 2015. Przedstawiona analiza zdawalności nie stanowi rankingu ośrodków szkolenia kierowców. Wyniki zdawalności można pobrać TUTAJ (plik .pdf).