Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Startują konkursy zawodowe dla młodzieży - Powiat Wodzisławski

Startują konkursy zawodowe dla młodzieży

Rusza kolejna edycja Powiatowych Konkursów Zawodowych dla uczniów i słuchaczy szkół ponadgimnazjalnych, których organizatorem jest Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, powiatowe szkoły zawodowe oraz pracodawcy.

Nagrodą główną w poszczególnych konkursach będzie płatny staż u jednego z przedsiębiorców. Dla pracodawców to możliwość odkrycia tych najbardziej utalentowanych uczniów, których mogliby zatrudnić w swoich firmach, natomiast dla przyszłych stażystów to okazja, by zdobyć nowe doświadczenia oraz zwiększyć szansę na znalezienie pracy.

Firmy i instytucje, które objęły patronat nad poszczególnymi konkursami to: Barosz Gwimet Sp. z o.o. , Damatic s.c., POL-EKO APARATURA Sp.j., PREVAC Sp. z o.o. Mitsubishi Electric , Doradztwo Podatkowe Graczyk s.c., Tornado Sp. z o.o., Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śl. oraz Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim.

Szczegóły i regulaminy są dostępne na stronie: http://www.podn.wodzislaw.pl/konkursy/