Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Starostwo na ul. Pszowskiej bez prądu - Powiat Wodzisławski

Starostwo na ul. Pszowskiej bez prądu

W związku z nawałnicą jaka wczoraj przeszła nad regionem połamanych jest wiele drzew i uszkodzonych linii energetycznych. Prądu nie ma m.in. w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Pszowskiej. Nie działają także telefony. Sytuację w powiecie na bieżąco monitoruje starosta wodzisławski Ireneusz Serwotka, który jest w stałym kontakcie z komendantem Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej Markiem Misiurą.

Dla klientów zostały uruchomione następujące numery kontaktowe:

• Kancelaria –  501 019 044
  • Wydział Komunikacji i Transportu – 518 518 886.

Da czasu usunięcia awarii nie będzie możliwe załatwienie wszystkich spraw w urzędzie. W Wydziale Komunikacji i Transportu w wyjątkowych przypadkach możliwa będzie jedynie rejestracja pojazdu sprowadzonego z zagranicy oraz pojazdu fabrycznie nowego zakupionego w Polsce oraz wymiana dowodu rejestracyjnego z powodu braku miejsca na wpis badań technicznych. W pozostałych przypadkach pracownicy przeprowadzą jedynie weryfikację dokumentów.

W Wydziale Ochrony Środowiska i Wydziale Obywatelskim, Ochrony Informacji Niejawnych i Zarządzania Kryzysowego możliwe jest tylko złożenie wniosku.

Z informacji przekazanych przez firmę Tauron Dystrybucja S.A. wynika, że przewidywany termin usunięcia awarii to 10 sierpnia 2016 r. godzina 22:00.

Za utrudnienia przepraszamy.