Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Stacja paliw w Łaziskach oficjalnie otwarta - Powiat Wodzisławski

Stacja paliw w Łaziskach oficjalnie otwarta

W pobliżu węzła Gorzyce, w Łaziskach, oficjalnie została otwarta nowa stacja benzynowa. Przecięcia wstęgi dokonał m.in. starosta Ireneusz Serwotka.

W środę, 25 maja, oficjalnie została otwarta w powiecie wodzisławskim nowa stacja benzynowa, która działa pod marką Uniwar. Stacja znajduje się w Łaziskach tuż przy zjeździe z autostrady A1.

W plenerowym otwarciu tego obiektu uczestniczyli m.in. przedstawiciele inwestora, wykonawcy, a także władze gminy Godów i powiatu. – To jest dobry czas na inwestowanie w powiecie wodzisławskim – powiedział starosta Ireneusz Serwotka,  który na pamiątkę przekazał właścicielowi ścienny zegar.

ZOBACZ zdjęcia z otwarcia stacji.