Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie na temat stypendiów w ramach projektu Śląskie. Inwestujemy w talenty – I edycja - Powiat Wodzisławski

Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące zasad przyznawania stypendiów w ramach projektu Śląskie. Inwestujemy w talenty – I edycja. Spotkanie kierowane jest do nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, przedstawicieli gmin oraz powiatów z terenu województwa śląskiego.

Spotkanie odbędzie się w dniach:

1. 27 listopada 2015 r., w godzinach 11:00 – 12:30 (I grupa) oraz 13:00 – 14:30 (II grupa),
    oraz
  2. 30 listopada 2015 r., w godzinach 11:00 – 12:30 (I grupa) oraz 13:00 – 14:30 (II grupa),

w Sali Sejmu Śląskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO  wraz ze wskazaniem wybranego terminu spotkania.

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia rejestracji drogą e-mail. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc możliwe jest zgłaszanie maksymalnie 2 osób reprezentujących jeden podmiot.

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby niepełnosprawne należy podać zakres koniecznych udogodnień.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Kontakt:
W przypadku pytań kontakt pod numerem telefonu: 032/ 77 40 423, 032/ 77 40 424 lub mailowo na adres: agalbas@slaskie.pl, dlabaj@slaskie.pl, kwegrzynowicz@slaskie.pl.