Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spełni się marzenie Oliwki – zespół „Weekend” zagra w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Spełni się marzenie Oliwki – zespół „Weekend” zagra w Wodzisławiu Śl.

Już w najbliższą sobotę w ośrodku sportowym „Gosław” w Wodzisławiu Śl. specjalnie dla Oliwii Nalepki, dziewczynki chorej na mukowiscydozę, zagra jej ulubiony zespół „Weekend”. Honorowy patronat nad imprezą objął Starosta Wodzisławski.

Trwa zbiórka pieniędzy na przeszczep płuc chorej na mukowiscydozę siedmioletniej Oliwii, mieszkanki Wodzisławia Śl. Na terenie powiatu wodzisławskiego co jakiś czas organizowane są festyny charytatywne, których celem jest zebranie 500 tys. zł  na operację w klinice w Wiedniu.

Tym razem, dzięki pomocy i zaangażowaniu wielu osób, w najbliższą sobotę  dla dziewczynki organizowany jest kolejny koncert, podczas którego wystąpi znany wszystkim z hitu „Ona tańczy dla mnie” zespół Weekend.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00. W programie zaplanowano wiele dodatkowych atrakcji, m.in.:  walki pokazowe w wykonaniu Stowarzyszenia  Sportów i Sztuk Walki „Czarny Smok”, profesjonalny pokaz sztuki walki MMA, pokaz parkour-u przez grupę FAMILIJA, paradę motocykli, warsztaty taneczne dla dzieci z choreografią uczestnika programu „You Can Dance” Pawła Porwoła oraz prezentację hodowli owczarków niemieckich Grzegorza Pająka.

O 17:00  wystąpi zespół „Blend”, a na 18:00 zaplanowano koncert gwiazdy wieczoru – zespołu „Weekend”.

Każdy kto zechce pomóc  Oliwii powinien tej soboty odwiedzić ośródek sportowy  Gosław Sport Center przy ul. Cisowej 6. Dochód z biletów-cegiełek w cenie 10 zł dla dorosłych oraz 5 zł dla dzieci w całości zostanie przeznaczony na leczenie Oliwii. Podczas koncertu odbędą się także aukcje charytatywne, a dochód ze stoisk gastronomicznych również trafi na sfinansowanie przeszczepu.

Plakat – TUTAJ