Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Skorzystaj z promocyjnych cen biletów w PKS - Powiat Wodzisławski

Skorzystaj z promocyjnych cen biletów w PKS

Od dzisiaj, w autobusach Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej z Raciborza na liniach, dla których organizatorem transportu zbiorowego jest Powiat Wodzisławski, obowiązują niższe ceny biletów. Promocja dotyczy przejazdów na terenie jednej miejscowości oraz przystanków w tzw. strefie I.

Od piątku, 16 sierpnia, pasażerowie korzystający z powiatowych autobusów zapłacą na terenie jednej miejscowości oraz w strefie I jak za bilet w komunikacji miejskiej. Jednorazowy przejazd kosztować będzie 2 zł, ulgowy natomiast 1 zł. Promocja jest szczególnie atrakcyjna dla posiadaczy biletów miesięcznych – normalny kosztować będzie 45 zł, a uczniowski tylko 22,95 zł. Dotychczas cena za bilet jednorazowy wynosiła 3 zł, a za miesięczny 70 zł. Powiat wprowadza te zniżki na okres 3 miesięcy, jednak nie wyklucza, że w przypadku dużego zainteresowania ofertą zostanie ona wprowadzona na stałe. Bilety jednorazowe sprzedawane są u kierowcy, z kolei miesięczne można nabyć w punktach dystrybucji m.in. w Wodzisławiu Śląskim na ul. Targowej lub na dworcu autobusowym w Raciborzu.

Przystanki w strefie I (w kierunku Wodzisławia Śląskiego) :

• Turza Śl./Mszańska/27 Marca
  • Turza Śl./Mszańska/ Wodzisławska