Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego odbędzie się w czwartek, 24 lipca, w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92a. Początek obrad o godzinie 15:00.

Porządek obrad XLV sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego w dniu 24 lipca 2014 roku:
1.    Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2.    Przyjęcie wniosków o zmianę porządku obrad.
3.    Przyjęcie protokołu z obrad XLIV sesji Rady Powiatu.
4.    Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu Powiatu w okresie od XLIV sesji.
5.    Interpelacje i zapytania radnych.
6.    Rozpatrzenie projektów uchwał w następujących sprawach:
a)    podziału Powiatu Wodzisławskiego na okręgi wyborcze oraz określenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu,
b)    poparcia stanowiska Gminy Kobiór dotyczącego podjęcia działań mających na celu zahamowanie wypływu środków finansowych wypracowanych w regionie do budżetu centralnego oraz zwiększenia dochodów jednostek samorządu terytorialnego.
7.    Odpowiedzi na zapytania i interpelacje radnych.
8.    Wnioski i oświadczenia radnych.
9.    Informacje bieżące.
10.  Zamknięcie obrad XLV sesji.

Przewodniczący Rady

/-/ mgr inż. Eugeniusz Wala