Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego

XX sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego odbędzie się 12 lipca w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92a. Początek obrad o godzinie 13:30.

Porządek obrad XX sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego w dniu 12 lipca 2012 roku

1.    Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2.    Przyjęcie wniosków o zmianę porządku obrad.
3.    Przyjęcie protokołu z obrad XIX sesji Rady Powiatu.
4.    Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu Powiatu w okresie od XIX sesji.
5.    Interpelacje i zapytania radnych.
6.    Rozpatrzenie projektów uchwał w następujących sprawach:
a)    zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr XIII/142/2011 z dnia 22.12.2011 roku w sprawie budżetu Powiatu Wodzisławskiego na 2012 r. wraz z załącznikami,
b)    zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr XIII/143/2011 z dnia 22 grudnia 2011 roku w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Wodzisławskiego na lata 2012 – 2022.
7.    Informacja dotycząca pisma przesłanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.
8.    Odpowiedzi na zapytania i interpelacje radnych.
9.    Wnioski i oświadczenia radnych.
10.    Informacje bieżące.
11.    Zamknięcie obrad XX sesji.