Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Senior w formie – kolejne spotkania - Powiat Wodzisławski

Senior w formie – kolejne spotkania

Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza mieszkańców 50+ na kolejne spotkania i warsztaty w ramach projektu „PROFILAKTYKA BRONI I CHRONI, NIE POZWALA, BY CZAS NAS DOGONIŁ” współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

Już w najbliższy piątek, 6 czerwca, w sali wykładowej Wodzisławskiego Uniwersytetu  Trzeciego Wieku (ul. Bogumińska 4b) odbędą się warsztaty psychologiczne „Jak zdrowo żyć”. Zajęcia podzielone zostały na dwie grupy: grupa I spotka się o godz. 14.00, natomiast grupa II – o godz. 16.00. Kolejne warsztaty zaplanowano na 20 czerwca.

Z kolei 24 czerwca, w sali kameralnej Wodzisławskiego Centrum Kultury odbędzie się spotkanie z lekarzem – urologiem, nefrologiem.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców 50+ z terenu powiatu wodzisławskiego!

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Powiatu Wodzisławskiego