Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Są pieniądze na założenie własnej firmy - Powiat Wodzisławski

Są pieniądze na założenie własnej firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim dysponuje jeszcze środkami na przyznanie dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na podjęcie działalności gospodarczej.

Z dofinansowania mogą skorzystać osoby bezrobotne powyżej 30 roku życia z ustalonym I lub II profilem pomocy. Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 20 tys. zł.

Szczegółowe informacje na temat ogłoszonego naboru i osób, które mogą ubiegać się o dofinansowanie, można uzyskać na stronie www.pup-wodzislaw.pl w zakładce aktualności lub w siedzibie PUP w Wodzisławiu Śl. w pok. nr 220 lub pod numerem telefonu 32 459 29 55 lub 32 459 29 56.