Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rydułtowy: Spektakl dla dzieci „Żabka” - Powiat Wodzisławski

Rydułtowy: Spektakl dla dzieci „Żabka”

11 września o godz. 17:00 Rydułtowskie Centrum Kultury „FENIKS” zaprasza na spektakl dla dzieci „Żabka” prezentowany w ramach programu Teatr Polska.

Bilety: 10 zł (dorośli) i 7 zł (dzieci).

Spektakl Teatru Animacji w Poznaniu w reż. Fabrizio Montecchi.

Preferowany wiek od 4 lat.
Czas trwania 60 minut.

Żabka wraz z przyjaciółmi pokonuje codziennie przeszkody i mierzy się z życiowymi dylematami. Świat dookoła jest taki fascynujący!

Spektakl na podstawie książek Maxa Velthuijsa: „Frog is Sad”, „Frog in Love”, „Frog and the Birdsong”, „Frog is Frog” oraz „Frog is Frightened” wydanych przez Andersen Press, Londyn.

Adaptacja spektaklu Ranocchio – produkcji Teatro Gioco Vita z Piacenzy (Włochy).

Po spektaklu zaplanowano warsztaty dla dzieci „Zabawy z cieniem”.

Na warsztaty zapraszamy 11 września o godz. 18:00, wstęp jest bezpłatny – obowiązują wcześniejsze zapisy (tel. 32 45 77 006)

Teatr cieni jest wyjątkową i dość rzadko stosowana techniką teatralna, a unikalność cieni używanych w spektaklu 'Żabka” polega na tym, że są to cienie kolorowe i wielowymiarowe.
Warsztaty dla dzieci w wieku 4-6 lat.